Wózki do transportu chorych importera z Żywca – Euro-Medical – Sprawdź

0
222

Nasza firm Euro-Medical powstała w 2011 r i od tamtej pory prężnie rozwija się i osiąga kolejne sukcesy służąc szpitalom, klinikom, gabinetom lekarskim i wszelkim jednostkom medycznym jak również pacjentom czy osobom prywatnym. Co rok rozszerzamy nasza ofertę cenową, szukamy dla klienta nowoczesnych rozwiązań, innowacyjnych i spełniających wszystkie nawet najwyższe wymagania. Współpracujemy z setkami firm, nie tylko krajowymi ale również zagranicznymi, co czyni naszą ofertę handlową niezwykle bogatą w światowe nowinki w branży medycznej. Setki technologów oraz kadry inżynierskiej z całego świata pracują na bogactwo i sukces w biznesie naszej oferty cenowej. Posiadamy bardzo zgrany i pragnący ciągłego rozwoju team handlowców i wsparcia sprzedaży. Dzięki licznym szkoleniom mamy wiedzę, dobrze służyć pomocą klientowi podczas procesu zakupu. Potrafimy doradzić klientowi sprzęt lub aparaturę medyczną zważając na indywidualne oczekiwania interesanta, warunki lokalowe, jak również nawiązując do państwa możliwości budżetowych. Dobrze wiemy, że nie zawsze drogie rozwiązanie jest najlepsze, dlatego proponujemy rozwiązania dobrane pod państwa preferencje. Przez lata pracy na rynku polskim przeprowadziliśmy tysiące rozmów z interesantami, toteż nasz team może nosić miano specjalistów pod każdym względem.
Oferujemy między innymi: wózki do przewożenia chorych
Mamy szeroką ofertę wózków do przewozu chorych na leżąco, wózków hydraulicznych regulowanych sprężyną gazową. Najlepiej sprzedającymi się wózkami do przewozu chorych są wózki z regulacją pozycji Trendelenburga i Anty-trendelenburga. Pozycja ta znajduje szczególnie zastosowanie na szpitalnych oddziałach ratunkowych.
Potrafimy doradzić klientom korzystne rozwiązania ze wskazaniem właściwego budżetu jakim Klient dysponuje. Nie zawsze drogie rozwiązania są najlepsze, dobrze więc mieć podczas zakupów doradcę, który rozumie Państwa potrzeby, widział wszelkie wymagania i dopasuje rozwiązanie mając pod uwagą Państwa budżet. Przez wiele lat pracy wprowadziliśmy na rynek polski wiele produktów sprzętu medycznego, tysiące łóżek szpitalnych, szafeczek przyłóżkowych , wózków dla chorych, szaf lekarskich, foteli ginekologicznych elektrycznych, wózków medycznych oraz innych sprzętów.
Jesteśmy bardzo dumni z wózków anestezjologicznych których blat górny wykonany jest ze stali nierdzewnej. Wózki te znajdują szczególne zastosowanie na oddziałach ginekologicznych oraz oddziałach SOR.
Ponadto duże ilości aparatury medycznej, m.in. kardiomonitorów, aparatów EKG, pulsoksymetrów, kardiotokografów i wiele, wiele innych. Pragniemy podziękować Państwu za zaufanie przez lata. Będziemy nadal strać się dla Państwa, rozwijać ofertę handlową, szukać nowinek, innowacyjnych rozwiązań. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

______________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.