Ssaki medyczne od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
666

Nasza aktualna pozycja firmy handlowo usługowej EURO-MEDICAL jest efektem kilkunastoletniej regularnej pracy oraz ciągłego rozwoju ekipy zarządzającej i teamu handlowców. Od ponad 15 lat tworzymy wyroby odpowiadające wysokim standardom pod kątem jakości, ergonomii oraz wzornictwa. Jako team, mamy świadomość dużego wpływu jaki nasze produkty mają na zdrowie, dobre samopoczucie i komfort pracy korzystających z nich pacjentów. Im więcej mebli i wyrobów trafia do szpitali państwowych, gabinetów medycznych, gabinetów lekarskich, oddziałów opieki paliatywnej, sanatoriów czy zakładów opieki zdrowotnej tym bardziej wzrasta nasza odpowiedzialność za ich funkcjonalność oraz niezawodność. Przedstawiamy Państwu katalog wyrobów z nadzieją, iż zaprezentowane w nim produkty wzbudzą Państwa zainteresowanie. Firma EURO-MEDICAL kooperuje z kilkunastoma krajowymi producentami sprzętu medycznego oraz aparatury jak również z liderami rynku medycznego na świecie. Mamy szeroką ofertę aparatury medycznej: kardiomonitory, aparaty ekg, aparaty ktg, pompy, holtery ciśnienia, defibrylatory i wiele innych. Ponadto wyposażamy placówki w sprzęt medyczny – łóżka z regulowaną wysokością, rehabilitacyjne oraz do opieki domowej, wózki anestezjologiczne, kozetki medyczne, parawany, stojaki kroplówki,  fotele do chemioterapii jak i fotele dla rodziców. Nasze wózki do transportu pacjenta szczególnie te które przewożą klienta na leżąco goszczą już chyba w każdym szpitalu w kraju, z czego jesteśmy szczególnie dumni. Nasza oferta jest regularnie poszerzana o nowości z polski jak i ze świata, dlatego stale możemy was zaskakiwać innowacyjnymi wyrobami. Nasi sprzedawcy do każdego odbiorcy mają indywidualne podejście, toteż potrafią dobrać produkty których Państwo poszukujecie mając na uwadze Państwa oczekiwania, możliwości finansowe jak również miejsce przeznaczenia sprzętu medycznego czy aparatury.

Oferta aparatury medycznej – Euro-medical

Dzięki sugestiom naszych interesantów nasze wyroby są stale zmieniane, przez co motywujemy się aby być coraz mocniejsi na polskim rynku sprzętu medycznego oraz aparatury medycznej. Wiemy, że czas dostawy zamówionego przez Państwu towaru jest szczególnie ważny, dlatego też wychodzimy naprzeciw potrzeb naszych odbiorców i poprzez duży stan magazynowy jaki regularnie utrzymujemy możemy zaproponować niezwykle szybki czas dostawy. Towary niejednokrotnie wysyłane są z naszego magazynu tego samego dnia w którym składacie Państwo zamówienie.  Więcej szczegółów o naszych produktach do wyposażenia placówek służby zdrowia znajdą Państwo na naszej stronie firmowej. Na stronie znajdziecie Państwo także chat, przez co szybko możemy odpowiedzieć na zadawane pytania w pierwszej fazie procesu zakupu sprzętu medycznego oraz aparatury. Ofertę naszej firmy znajdziesz na www.euro-medical.pl .

______________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.